Parenisko LANITPLAST RADIUS 01 | Fóliovníky a pareniská | Inlea.sk

Parenisko LANITPLAST RADIUS 01

Parenisko LANITPLAST RADIUS je dizajnovo aj funkčne veľmi zaujímavým výrobkom. Skladá sa z dvoch otvárateľných vzájomne na osi spojených štvrťkruhových okien. Konštrukcia je vyrobená z oceľovej štvorcovej rúrky s prierezom 20 x 20 mm a hrúbkou steny 0,85 - 1,05 mm. Bočné steny sú zvarené v jeden kompletný celok a vzájomne sú ... Čítaj ďalej
161,40 €
Skladom u dodávateľa
Výrobca: LanitPlast
Kód produktu: LG2611

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Parenisko LANITPLAST RADIUS je dizajnovo aj funkčne veľmi zaujímavým výrobkom. Skladá sa z dvoch otvárateľných vzájomne na osi spojených štvrťkruhových okien. Konštrukcia je vyrobená z oceľovej štvorcovej rúrky s prierezom 20 x 20 mm a hrúbkou steny 0,85 - 1,05 mm. Bočné steny sú zvarené v jeden kompletný celok a vzájomne sú spojené dvoma oceľovými rúrami. Toto riešenie rapídne zvýšilo tuhosť celej konštrukcie. Oceľová kostra pareniska je kompletne galvanicky pozinkovaná, čo výrazne zvýšilo jej odolnosť voči korózii. V každom rohu je umiestnená masívna zemná kotva, určená na zakopanie do zeme do hĺbky cca 20 cm.

Parenisko je opláštené prémiovým britským dvojstenným polykarbonátom hrúbky 4 mm so silným UV filtrom (na mraze a slnku nekrehne, ani nežltne). Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality je presklenie vyrobené z kvalitného polykarbonátu MARLON (výrobca Brett Martin Veľká Británia). Navyše disponuje skúšobným protokolom, ktorý potvrdzuje, že sa z polykarbonátu neuvoľňujú žiadne škodlivé látky. Môžete tak nerušene pestovať zeleninu bez obáv o svoje zdravie.

Vlastnosti produktu:

- ochrana rastlín pred jarnými a jesennými prízemnými mrazíkmi

- letné silné dažde ani krupobitie vaše rastliny nemôžu poškodiť

- veľmi jednoduchá montáž konštrukcie

- rovné okraje polykarbonátu sú chránené priloženým polykarbonátovým U-profilom 4 mm

Upozornenie:

Pri tomto modeli pareniska je nutné oblúkový tvar dosiek predného a zadného čela svojpomocne vyrezať z dodaných polykarbonátových dosiek podľa priloženého nárezového plánu.

V prípade používania prírodných hnojív (konský / kravský hnoj, sliepočince, apod.), umelých hnojív, pesticídov, herbicídov a iných chemikálií môže po dlhšej alebo aj kratšej dobe dochádzať ku korózii oceľových dielov skleníka (základňa, skrutky, apod.)

Výrobok dodávame v rozloženom stave. Produkt na obrázku môže obsahovať príplatkové príslušenstvo alebo prvky, ktoré nie sú obsahom základného balenia. Tento produkt je určený výhradne pre nekomerčné domáce použitie.

 Parametre produktu

Materiál konštrukcie: pozinkovaná oceľ

Materiál presklenia: polykarbonát 4 mm

Rozmery:

- zastavaná plocha: 1,26 m2

- šírka (vonkajšia): 1,05 m

- dĺžka (vonkajšia): 1,20 m

- výška (vonkajšia): 0,60 m

Hmotnosť: 12 kg

Základňa pribalená: áno

Záruka na presklenie: 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím

Výrobca: LANIT PLAST


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!