Písací stôl TAIPIT Comp 85,4 x 60 x 98,7 cm - Tiara Beech | Písacie stoly | Inlea.sk

Písací stôl TAIPIT Comp 85,4 x 60 x 98,7 cm - Tiara Beech

Moderný kancelársky nábytok kladie dôraz nielen na dizajn, ale najmä na ergonomické prvky. Kancelársky nábytok pre tých, ktorí sú nároční nielen voči sebe, ale kladú vysoké nároky aj pri vytváraní pracovného prostredia. Vyberte si z našej širokej ponuky rôznych typov.Mimoriadne praktický písací stôl je vybavený so ... Čítaj ďalej
Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.
Výrobca: Taipit
Kód produktu: TA7018341

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Moderný kancelársky nábytok kladie dôraz nielen na dizajn, ale najmä na ergonomické prvky. Kancelársky nábytok pre tých, ktorí sú nároční nielen voči sebe, ale kladú vysoké nároky aj pri vytváraní pracovného prostredia. Vyberte si z našej širokej ponuky rôznych typov.

Mimoriadne praktický písací stôl je vybavený so širokou stolovou doskou. Perfektná voľba na doplnenie vybavenia modernej kancelárie a pracovne. Stôl, ktorý má štvorcové tvary, bude štýlovým, mladistvým prvkom miestnosti a vďaka mnohým úložným priestorom si počas práce môžete nechať všetko na dosah ruky. Na širokej pracovnej ploche je dostatok miesta na uloženie monitora, klávesnice. Stolová doska je vyrobená z laminovanej drevotriesky s hrúbkou 25 mm, hrany sú vybavené odolnými plastovými ABS hranami pre dlhodobé použitie. Vďaka rozmerom je tento písací stôl veľmi praktický, keďže sa jednoducho zmestí aj v menšej miestnosti.

Vlastnosti produktu:

- široká pracovná plocha

- odolné plastové ABS hrany

- moderný dizajn

- jednoduchá montáž

 Parametre produktu

Materiál: MDF dosky

Rozmery:

- výška: 98,7 cm

- šírka: 85,4 cm

- hĺbka: 60 cm

Hrúbka materiálu: 1,8 cm, 2,5 cm

Hrúbka plastových ABS hrán: 2 mm

Hmotnosť: 24 kg

Farba: Tiara Beech

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať