Trojitý fotorámik s odtlačkom Magic lnk - biely | Fotorámiky s odtlačkom | Inlea.sk
Akcia

Trojitý fotorámik s odtlačkom Magic lnk - biely

Hľadáte ten správny darček pre čerstvých rodičov? Ponúkame Vám Trojitý fotorámik s odtlačkom Magic lnk - sadu na odtlačok nožičiek alebo ručičiek dieťatka, s ktorou si jednoducho môžu rodičia vyrobiť krásnu spomienku na tie najkrajšie chvíle, prežité so svojim bábätkom. Krásna sada na výrobu ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

- 14%
13,90 €
11,90 €
Skladom do 1-2 týždnov
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: OB0118

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Hľadáte ten správny darček pre čerstvých rodičov? Ponúkame Vám Trojitý fotorámik s odtlačkom Magic lnk - sadu na odtlačok nožičiek alebo ručičiek dieťatka, s ktorou si jednoducho môžu rodičia vyrobiť krásnu spomienku na tie najkrajšie chvíle, prežité so svojim bábätkom. Krásna sada na výrobu odtlačku ručičky alebo nožičky dieťatka zaručene poteší všetkých rodičov. Sadá obsahuje rám s troma miestami. Stredné miesto je možné využiť na fotku vášho dieťatka, dve bočné miesta na odtlačky.  Výroba hmoty je veľmi jednoduchá. 

Súprava obsahuje navlhčenú handričku na navlhčenie rúk / nôh dieťaťa, pritlačíte ju na špeciálny papier a za sekundu sa zobrazí dokonalý odtlačok. Odtlačok vytvára dokonalú kópiu a čo je dôležité, je veľmi odolný. Sada obsahuje 3 hárky papiera na skúšobný alebo doplnkový odtlačok. Mokrá handrička je opakovane použiteľná, určite postačí na tri odtlačky. Samotný rám je vybavený plexisklom, ktoré chráni naše fotografie a odtlačky pred prachom. Produkt je vhodný aj ako darček.

Balenie obsahuje aj podrobný návod na použitie, vďaka ktorému bude výroba odtlačku naozaj jednoduchá. 

Vlastnosti produktu:

• originálny a kreatívny darček

• drevený rám

• podrobný návod súčasťou balenia

 Parametre produktu

Rozmery:  50 cm x 27,5 cm

Rozmery fotky: 10 x 15 cm

Rám: drevený

Farba rámu: biela


Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať